www.MBSPORTY.cz fotbal fotbal pinec pinec kuzelky kuželky nohejbal nohejbal kulturistika kulturistika volejbal volejbal tenis tenis šachy šachy běh běh lyžování lyžování florbal florbal hasici hasiči gymnastika gymnastika cyklistika cyklistika strongman strongman jumping jumping oldboys oldboys new
Běh Moravský Beroun

Půlmaraton Linec - Roman Kovář 3. ve své kategorii 15. duben 2018

Půlmaraton Linec - Roman Kovář 3. ve své kategoriiRoman Kovář běžel půlmaraton v rakouském Linci

Pavel Frank informuje:
Vynikající výsledek Romana v Rakousku!
Byl na bedně - absolutně 14.místo, a ve své kategorii 3.místo!!
VELKÁ GRATULACE..i když čas byl horší, jak v Praze 1:19:33, tak navíc s ohledem na dopolední zdravotní problém, který přetrval až do samotného startu závodu, je to nádhera...

Compressport Ještěd 14. duben 2018

Compressport JeštědPavel Frank se v sobotu 14.4.2018 zúčastnil skyrunningového závodu v Liberci. Závod se běží na 24,5 km s celkem 1600 m převýšením.

COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace®
sobota 14. 4. 2018 SKI AREÁL JEŠTĚD

Včera jsem skončil absolutně na 159.místě. Ve své kategorii 11.místo.
Běželo 371 účastníků. Jsem moc rád, že jsem si prověřil na co momentálně mám.....

Hlásničák 11. duben 2018

Nový závod v Hlásnici přilákal na start 61 závodníků na fyzicky náročných tratích od 3,5 do 7,5 kilometrů. Poděkování patří Hlásničákům za přípravu závodu a poskytnuté zázemí.

Na trati 7,5 km byl nejrychlejší Roman Kovář z Fortex Moravský Beroun, který trať zvládl za 30 minut a 47 vteřin. Druhý doběhl do cíle Ondřej Doležel v čase 31:03 před Matyášem Doležalem, který trať zvládl za 31:32 (oba SKI-OB Šternberk). Na "dámské" trati 5,5 km běžela nejrychleji Marie Deligerová také z Fortex Moravský Beroun, která doběhla do cíle v čase 26:35. Druhé místo vybojovala Jana Václavková časem 27:37 (Liga 100 Olomouc), třetí místo získala časem 29:45 Ema Marková (SKI-OB Šternberk). O první místo na kondiční trati 3,5 km bojovali Josef a Lukáš Richterovi (oba Hlásnice). První místo získal časem 16:56 Josef, Lukáš byl o 10 vteřin pomalejší. Pro třetí místo si o 7 vteřin později doběhla Ema Klimentová (AK Šternberk).

Pražský půlmaraton 7. duben 2018

Pražský půlmaratonV sobotu 7.4.2018 běžel Roman Kovář v Praze závod Sportisimo 1/2 Maraton Praha 2018

Celkové pořadí: 76
Čas: 1:15:35
Kategorie: M40 - 9.místo
Celkem: 10 119 běžců

Sportisimo 1/2Maraton Praha je nádherný i po dvacáté. Nejen kvůli dechberoucím scenériím, ale hlavně kvůli jeho účastníkům. Od úžas vzbuzujících Keňanů a Etiopanů po běžecké nováčky, pro nás jsou všichni na prvním místě. A každý, kdo je ochotný si obout běžecké boty, je u nás vítán s otevřenou náručí.

Šternberské běhání 2018 4. duben 2018

Šternberské běhání 2018Ve středu se Pavel Frank a Roman Kovář zúčastnili závodu Šternberského běhání.
4.4.2018 jsme si po práci zajeli s Romanem Kovářem zaběhat na akci: ŠTERNBERSKÉHO BĚHÁNÍ 2018. V 18:00 hod. se běžel závod ECCE HOMO s cílem na náhorní křižovatce nad Lipinou, délka tratě-5 km, a mládežníci měli trať po starý start, délka -2 km. Sešlo se pouze 36 účastníků. Bylo slunečné počasí, krásný jarní podvečer, co víc si přát. Roman Kovář běžel ve stejnoměrném tempu a vyhrál ve své kategorii B .Vítězem kategorie C se stal Pavel Frank.

Silniční závod Ecce Homo odstartoval se zpožděním 5. ročník běžeckého seriálu Šternberské běhání. Na start se postavilo 36 běžců, k příjemné atmosféře přispělo také dlouho očekávané slunečné počasí.
Na trati 5 km zvítězil Víťa Horčička (19:33) před Ondrou Doleželem (19:34) a Romanem Kovářem (19:40), mezi ženami byla nejrychlejší Blanka Doleželová (26:49). Na kratší trati 2 km byla nejrychlejší Ema Klimentová (9:07).